Translate

poniedziałek, 30 grudnia 2013

Happy new Year... :)

nie do wiary ale kolejny rok się kończy... Juz dziś pragnę złożyć Wam moc gorących życzeń i podziękować za wasza obecność w moim "wirtualnym "życiu :)

Przelatuje mi w myślach cały rok przed oczami i dziękuję Bogu ze był on w większości wypełniony radością a mniej smutkiem. Jak już wcześniej napisałam kolezance w życzeniach świątecznych :

"das ganze Jahr bringt uns verschiedene Sachen..mal schlechte und mal gute... Wir lachen und  weinen...wir lieben,uns streiten und verzeihen.Wir lernen neue Leute kennen und verabschieden uns von den die von uns gehen...wir leben unseres Traum das ganze Leben..."

co znaczy...

cały rok przynosi nam różne rzeczy ...raz dobre a raz smutne; śmiejemy się i płaczemy ... kochamy ,sprzeczamy i wybaczamy.Poznajemy nowych ludzi i żegnamy tych ,którzy od nas odchodzą... przez cale życie żyjemy naszym marzeniem!

Żyjmy naszym marzeniem następny ROK!!!! I dążmy do tego aby się spełniło :*
8 komentarzy:

 1. Święte słowa :). Szczęśliwego Nowego Roku!! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ich wünsche Dir auch einen guten Rutsch in das neue Jahr. Und viele kreative Idee für das kommende.
  Sandra

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego Naj w Nowym Roku!!!! Oby przyniósł same radosne chwile:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczęśliwego Nowego Roku 2014 ! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Szczęśliwego Nowego Roku Uleńko :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdrowia,szczęścia i słodyczy na ten Nowy Rok :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kochana wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2014 !
  Życzy Agnieszka

  OdpowiedzUsuń
 8. Przenajlepszego dla Ciebie i Twoich bliskich- dużo zdrowia i weny oraz- czasu na realizację tych Twoich cudnych "maluszków".
  Miłego, ;)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za odwiedziny i każde miłe słowo komentarza :* i od razu przepraszam ze nie zawsze uda mi sie odpowiedziec na kazdy komentarz. Jednak jesli ktos o cos zapyta to bede sie starala odpowiedziec jak najszybciej <3